Ēdināšanas datorprogramma

Datorprogramma KURMIS-EDNĪCA ir datubāze, kurā ievadot visus sev vēlamos datus (produktus, ēdienus u.t.t.) vienkārši un ātri saņem visus nepieciešamos matemātiskos rezultātus. Programma pati nedz veido kādu ēdienu, nedz diktē šī ēdiena pielietošanu. Programma ir tikai organizēta vide, kurā ir ļoti vienkārši uzglabāt, piemēram, savu pašu ievadītu pavārgrāmatu (visus ēdienu receptes) un pēc vajadzības jebkuru ēdienu iekļaut ēdienkartē vajadzīgajā apjomā. Īsumā, tas būtu arī viss.

Mūsu piedāvātā produkta galvenā priekšrocība:                  

Citas ēdināšanas programmas vai grāmatvedības programmu pielikumi nodrošina formālu atskaišu pildīšanas vidi un uzliek papildus slogu darbiniekiem. Datorprogramma „KURMIS-ĒDNĪCA” ekonomē ēdināšanas procesā iesaistīto darbinieku darba laiku un nepieciešamo naudu. Resursu ekonomija ir galvenā „KURMIS-ĒDNĪCA” priekšrocība. Mūsu ēdināšanas datorprogramma mērķtiecīgi veidota kā ēdināšanas procesa organizēšanas darba instruments, kas atvieglo vai pat aizstāj pilnīgi visu uzskaiti un aprēķinus.

       Pirmkārt ir instruments labi organizēta ikdienas darba veikšanai, kurš darba gaitā arī uzkrāj datus atskaitēm. „KURMIS-ĒDNĪCA” bez papildus piepūles automātiski izveido vadībai un/vai kontroles institūcijām pilnīgi „caurspīdīgu” ēdināšanas darba atspoguļojumu.

Datorprogramma mērķtiecīgi veidota vienkārša un intuitīvi izprotama, lai ar to varētu strādāt jebkurš darbinieks – pat ar visminimālākajām datorprasmēm.

Datorprogrammas darbam nav nepieciešams jauns un moderns dators.
Minimālās sistēmas prasības Microsoft Windows XP; CPU 2500 MHz; RAM 500 mb; ekrāna izmērs 1024 x 768 pix. Atbalsta arī jaunākos Microsoft Windows 8 datorus.