Reģionu attīstības un sadarbības veicināšanas programma

      Ir rasta iespēja spert reālus soļus savstarpējās sadarbības veicināšanā. Sadarbojoties ar „Izglītības iestāžu ēdinātāju asociācijai” (IIĒA) , programmas autoriem un SIA „SKIP” “Reģionu attīstības un sadarbības veicināšanas programmas” ietvaros ir nosūtīti konkrēti sadarbības piedāvājumi vairākiem Latvijas novadiem.

         Šajā brīdī veiksmīgas sadarbības ietvaros ar „Izglītības iestāžu ēdinātāju asociācijai” (IIĒA) un vienu no programmas izplatīšanas /apkalpošanas uzņēmumiem SIA “SKIP” ir rasta vienreizēja iespēja veicināt savstarpejo sadarbību vairakos Latvijas novados ar visminimālāko līdzdalību no mūsu izvēlēto novadu pašvaldību puses. Piedāvātās akcijas resursi ir ierobežoti. Ja Jūsu novads nav saņēmis īpašo piedāvājumu, bet velās sadarboties, lūgums sazinaties ar mums, lai mēs varētu izstrādāt Jums īpašu sadarbības modeli.

Sīkākai informācijai lūdzu interesējieties savu novadu pašvaldībās,
vai zvaniet mums 22-4864-22 .

Publicēts Bez tēmas

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>